Hudba v ulicích

Třebíčský operní festival zahájí Hudba v ulicích.
 

V pátek 7. září 2018 rozvlní ulice města jako už tradičně Hudba v ulicích. Hudbou v ulicích se mohou do festivalu zapojit všichni hudebníci, tanečníci, malíři a další umělci z blízka i z daleka, tvůrci všech žánrů! V malebných uličkách můžete slyšet jak folkové písničky, tak i vážnou hudbu.

Smyslem Hudby v ulicích je vyjít ven z koncertního sálu a sdílet radost z hudby se všemi náhodnými kolemjdoucími i milovníky hudby, kteří na nezvyklé zahájení festivalu cíleně dorazí.

Někteří účinkující z minulých let festivalu:  Barry Wan z města Hong Kong, Emil & Jakub, Bobo a spol, Musica animata, Šárka Janíková, Kamil Ahmadie, Eva Tučková, Libor Komárek&Jana Benešová a sbor, Anna Kolaříková,  Miracles - Darina Růžičková, Matouš Benda, Jakub Lamich, Petr Jonáš, Lucie Švaříčková, Štěpán Kovář, Kamil Ahmadie , Klára Janatová a Jan Chloupek , Mannequins - Radka Matyášová, Šárka Janíková, Wobbly Vagrant - Lukáš Krupička, Marie Matějíčková, Stanislav Navrkal, Hana Štolzová,  Jan Sladký, Johana Obršlíková a další.

Za nepříznivého počasí se hudba v ulicích nekoná.