Nabídka partnerům

 

Vážení podnikatélé, milí zájemci o podporu kultury,
 
firemní dárcovství a podpora neziskového sektoru se staly nezbytnou součástí strategického plánování každé firmy, která chce být úspěšná. Společenská angažovanost firem je stále více uznávána jako progresivní způsob propojení komerční sféry se společností. Dovolujeme si Vás tedy požádat o finanční podporu Třebíčského operního festivalu. Kromě volných vstupenek na jednotlivé koncerty, které Vám samozřejmě zabezpečíme, rádi uveřejníme logo Vaší firmy na propagačních materiálech festivalu. Plánovaná propagační a reklamní kampaň bude velmi zajímavá a obsáhne celý region.
 
Ve dnech 22.9. - 9. 10. 2014 proběhne v Třebíči již 8. ročník Třebíčského operního festivalu, který roku 2007 založil MVDr. Pavel Heřman a dirigent Roman Válek. 
 
Festival má za sebou sedm úspěšných ročníků, během kterých hostila Třebíč špičkové umělce z celé Evropy, operní a baletní ansámbly, soubory staré hudby a přední naše i zahraniční sólisty. Festivalová představení a koncerty shlédlo bezmála 10 000 spokojených diváků z Třebíče a okolí, z Brna a Prahy, kde zazněly satelitní koncerty TOFu. Na financování TOFu se v minulých letech podílely všechny významné Třebíčské firmy a jako jeden z mála kulturních projektů v regionu byl TOF opakovaně podpořen také v rámci dotačních programů Evropské Unie.
 
I letos zavítají do Třebíče významní umělci a hosté. Patronem ročníku je barytonista Adam Plachetka, sólista Wiener Staatsoper a Covent Garden. 
 
 
Veškéré Vaše dotazy rádi zodpovíme.
 
Těšíme se na spolupráci s Vámi,
se srdečným pozdravem,
organizační tým Třebíčského operního festivalu
 
Nabídka partnerům